Aliuminiai fasadai

Fasadai – modernios pakabinamos paprastų ir sudėtingų formų sienos, pagaminti iš originalių aliuminio profilių sistemų (fasadas “horizontalią liniją”, fasado ar struktūrinių). Dėka įvairaus spektro pritaikymo jie gali kurti įvairius ir techniškai sudėtingus fasadus atitinkančius investuotojų, dizainerių ir architektų poreikius.

Pakabinami fasadai neatsiejama šiuolaikinės architektūros dalis. Šios konstrukcijos apima šiuolaikines technologijas su dabartinėmis tendencijomis teikti reikiamą šiluminę izoliaciją ir akustiką.

Įmonė pakabinamų fasadų statybos metu naudoja technologiją iš pirmaujančių Europos gamintojų aliuminio sistemų, tokių kaip Yawal ir Aluprof. Dėka gausybės įmanomų medžiagų ir sprendimų galima pasiekti unikalių efektų, įvertinant šiuolaikinės architektūros reikalavimus ir dizainerių svajones. Aukštos kokybės produktai ir estetika kartu su optimaliomis techninėmis charakteristikomis, leidžia juos plačiai taikyti gyvenime, pramoniniuose ir visuomeniniuose pastatuose: mokslo, sporto švietimo, sveikatos apsaugos, biuro ir bankų, prekybos ir paslaugų įmonėse.