Langai

ARTline langai – šiuolaikiškas gaminys iš aukštos kokybės komponentų, atitinkantis didžiausius klientų lūkesčius, susijusius su techniniais parametrais, funkcionalumu ir estetika. Suapvalintas varčios profilis užtikrina elegantišką ir harmoningą lango dizainą, kuris puikiai dera ir su šiuolaikinės, ir su klasikinės architektūros pastatų stilistika.Penkių kamerų profilių struktūra užtikrina šilumos ir garso izoliaciją, lemiančią komfortą, mažesnius šiluminės energijos nuostolius, taigi ir mažesnes išlaidas.

ARTline langai yra itin sandarūs ir šilti, saugo nuo lietaus, dulkių ir vėjo, nes turi papildomą barjerą, kurį sudaro kampuose sutvirtintos dviejų kamerų tarpinės. 73mm įleidžiami profiliai, sujungti su didele sutvirtinimo kamera, išsaugo kamerą, formos stabilumą ir užtikrintą lango funkcionavimą daugelį metų. Aukštos kokybės profilių paviršius pasižymi baltos spalvos patvarumu ir dideliu atsparumu atmosferos veiksniams.

Brugman ARTLINE lango techniniai parametrai:

Sistemos Brugman ARTline rėmas – 73mm, varčia – 84mm pločio;

Kamerų skaičius – 5;

Galimi stiklo paketai : 24mm ( 4/16/4 ) vienkamerinis su vienu selektyviniu stiklu ir 44 mm (4/16/4/16/4) dvikamerinis su dviem selektyviniais stiklais, užpildyti argono dujomis;

Stiklo paketo galimi rėmeliai: aliuminis arba plastikinis rėmelis stiklo paketo viduje.

Šilumos izoliacija:

 • Uw = 1,2 W/m²K
 • Uf = 1,3 W/m²K
 • Ug = 1,0 W/m²K

Garso izoliacija – iki 36dB (4/16/4)

Tarpinės – 2 kamerų, keičiamos tarpinės. Gali būti juodos arba pilkos spalvos.

Apkaustai , naudojame tik geros kokybės, vokiškus, pagal šiuolaikines technologijas gaminamus, patikimo funkcionalumo ir didelio eksploatacinio komforto, žinomo prekės ženklo „ROTO“ apkaustus. Kiekvienas langas turi nuo įsilaužimo saugančius apkaustus, mikroventiliaciją kiekvienoje varstomoje dalyje. Apkaustai yra ypač atsparūs korozijai ir trinčiai, nes turi keliais sluoksniais cinkuotą ir chromu padengtą paviršių.

Rėme iš anksto įtaisomi elementai, skirti nuo įsilaužimo. Jie leidžia greitai ir lengvai aprūpinti langą aukštesnės klasės ir didesnio saugumo priemonėmis.

Standartinis variantas – baltos spalvos langai. Taip pat galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių įvairias medienos rūšis.

Plastikiniai langai Klaipėda – kaip pasirinkti?

Gyvenant šalyje, kurioje žiemiški ir rudeniški orai tęsiasi kone visus metus, būtina pasirūpinti tinkamu namų apšiltinimu. Kad ir kaip norėtųsi, kad jaukumui ir komfortui užtikrinti pakaktų tik kokybiškos šildymo sistemos, didelis dėmesys turtėtų būti skiriamas ir angoms, keliančioms didžiausią riziką praleisti šilumą iš namų ar atvirkščiai – šaltą orą į juos. Vienas būdų šaltuoju metų laiku būti visapusiškai pasiruošusiems – sandarūs ir patvarūs langai. Jie ypač reikalingi pajūrio gyventojams: juk čia oras kur kas vėjuotesnis nei bet kurioje kitoje šalies dalyje. Plastikiniai langai Klaipėda – tai kelias į kasdienybę be rūpesčių, jog žvarbesniam vėjui užklupus turėsite apsišarvuoti kantrybe ir keliais sluoksniais drabužių. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

Kur ieškoti?
Pirmasis žingsnis, ties kuriuo vertėtų pradėti plastikinių langų paiešką – jų gamintojai. Kad nereikėtų blaškytis ir keliauti po begalę skirtingų parduotuvių bei gaišti savo brangaus laiko, pasidomėkite, kokios specializuotos parduotuvės ar konkretūs gamintojai siūlo tikrai aukštos kokybės langus. Kadangi plastikiniai langai Klaipėda – itin dažnas paieškos rodiklis, įmonių, siūlančių langus bei jų montavimą – apstu. Ką daryti, kad nesusisuktų galva ir nepasirinktumėte prekės, kurią teks keisti jau po metų?
Visų pirma, prisiminkite visus artimuosius bei draugus, pas kuriuos pastaruoju metu teko svečiuotis. Jei galvoje įstrigo konkretus interjeras ir ypač – langai, – būtinai pasiteiraukite, kokia įmonė juos pardavė / pagamino / montavo. Jei šis paieškos būdas nedavė vaisių, rinkitės pagal tam tikrus patikimos įmonės rodiklius. Į Google paieškos sistemą įveskite raktinius žodžius plastikiniai langai Klaipėda. Tikėtina, kad pagal juos algoritmai nurodys ne vieną ir ne dvi įmones, teikiančias šią paslaugą. Atsirinkite keletą patraukliausių ir jas patikrinkite. Kadangi visi duomenys apie Lietuvoje registruotas bendroves yra vieši, pažiūrėkite, ar įmonė neturi skolų. Taip pat palyginkite jos augimą: natūralu, kad sėkmingas verslas nuolat auga ar bent jau laikosi panašioje pozicijoje. Prie pagrindinės informacijos taip pat rasite atsiliepimų skiltį – čia klientai pateikia savo nuomonę apie prekę ar paslaugą. Jei atsiliepimai geri, įmonė turėtų patekti į atrinktųjų sąrašą. Kad priimtumėte galutinį sprendimą, su atrinktais kandidatais reikėtų susitikti akis į akį. Jei pardavėjai ar konsultantai supras jūsų poreikius, pateiks keletą alternatyvų, kaip juos įgyvendinti, ir bus suinteresuoti ne parduoti brangesnę prekę, o iš tiesų padėti įsirengti namams tinkamiausią variantą – jums pasisekė!

Į ką atkreipti dėmesį?
Jei jus domina plastikiniai langai Klaipėda, vadovaukitės keletu pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos sau pritaikysite geriausią variantą. Pirma, ką turite padaryti prieš keisdami ar montuodami bet kokius langus – tiksliai išmatuoti jų angas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jos turėtų būti tolygios: kitu atveju rėmas tiesiog iškris ir bus neįmanoma įmontuoti pasirinktų langų. Tuomet pereikite prie plastikinių langų profilio. Patogiausia, jei plastikiniai langai Klaipėda turėtų metalo profilį viduje, pagamintą iš cinkuoto plieno. Jis apsaugo nuo nepageidaujamų rūdžių susidarymo ertmėse, kai patenka vandens. Paprastai tokiems langams suteikiama ilgesnė garantija, jie tampa ilgaamže investicija.
Dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus – jų kamerų skaičius. Plastikiniai langai turi 3, 4, 5, 6 ar 8 oro kameras. Manoma, kad 5 kamerų profilis puikiai tinka standartiniam būstui. Tačiau klaidinga nusistatyti, kad langai, turintys daugiau kamerų, bus kokybiškesni. Anaiptol, populiariausiu laikomas penkių kamerų profilis. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad 5 kameros turi būti profilyje, o ne stiklo pakete. Jei jus dominantys plastikiniai langai Klaipėda yra su stiklo paketu, rinkitės 2 kameras.
Kadangi jau prakalbome apie stiklo paketus, turėtumėte žinoti, kad ši plastikinių langų dalis pasirinkime taip pat vaidina itin svarbų vaidmenį. Stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su įprastu arba selektyviniu stiklu. Pastarasis turi viršutinį metalų ir metalų oksidų sluoksnį, gerinantį termoizoliacines savybes. Tarp stiklo paketų languose yra išdėstytos kameros, užpildomos oru arba inertinėmis dujomis. Norint geresnės šilumos izoliacijos ir apsaugos nuo pašalinių garsų, vertėtų apsvarstyti plastikinių langų, kurių kameros užpildytos inertinėmis dujomis, montavimą.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus?
Turbūt neįmanoma nepastebėti, kad plastikiniai langai Klaipėda vienareikšmiškai užkariavo ne tik pajūrio, bet ir visos šalies rinką. Populiarumo šie langai pelnė dėl keleto priežasčių.
Kaina. Plastikiniai langai pigesni nei mediniai ar aliuminiai, mažiau kainuoja ir pats langų montavimas. Kadangi šio tipo langai turi kur kas didesnį stiliaus bei dizaino pasirinkimą, jums nereikės užsisakinėti individualių, nestandartinių langų, dėl kurių tektų nemenkai paploninti kišenę.
Priežiūra. Plastikinius langus paprasta prižiūrėti. Jų rėmai ir stiklas nuvalomi įprastu būdu, tad viskas, ko reikia – kartą į metus sutepti tarpines bei apkaustus.
Šiluma. Tokie langai išties sandarūs ir šilti. Kad įprasti mediniai langai pasiektų sandarumo rodiklius, kuriais pasižymi plastikiniai, jų rėmo plotis turėtų būti apie 20 cm. Pačių šilčiausių ir kokybiškiausių plastikinių langų plotis – vos 104 mm.

BluEvolution langai – tai naujoviški 6 kamerų dizaino langai. Paprastų formų, puikiai pabrėžiantys modernų charakterį Jūsų namuose. Šio profilio pagrindinė savybė – turimos net tris tarpinės, viena iš jų yra lango staktos centre.

Trečiosios tarpinės dėka pagerėja šilumos ir garso izoliacija bei geriau užtikrinama patikima apsauga nuo vėjo ir lietaus. Šie pasyvūs langai užtikrina aukščiausią energijos klasę. Tai geriausia ką galime pasiūlyti, jei Jūsų namas yra vietovėje, kur dažni vėjai, liūtys ar audros.

Tai ideali investicija, kuri padidina jūsų turto vertę ir gali ženkliai sumažinti šildymo išlaidas.

BluEvolution lango techniniai parametrai:

Sistemos BluEvolution rėmas ir varčia – 82mm pločio;
Kamerų skaičius – 6;
Stiklo paketas – 48mm (4/18/4/18/4), dvikamerinis su dviem selektyviniais stiklais, užpildyti argono dujomis;
Stiklo paketo galimi rėmeliai: aliuminis arba plastikinis rėmelis stiklo paketo viduje;
Šilumos izoliacija:

 • Uw = 0,84 W/m²K
 • Uf = 0,9 W/m2K
 • Ug = 0,6 W/m²K

Garso izoliacija – iki 45 dB (4/18/4/18/4);
Tarpinės – 2 kamerų keičiamos. Gali būti juodos arba pilkos spalvos;
Apkaustai , naudojame tik geros kokybės, vokiškus, pagal šiuolaikinės technologijas gaminamus, patikimo funkcionalumo ir didelio eksploatacinio komforto, žinomo prekės ženklo „ROTO“ apkaustus. Langas turi nuo įsilaužimo saugančius apkaustus, mikroventiliaciją kiekvienoje varstomoje dalyje. Apkaustai ypač atsparūs korozijai ir trinčiai, nes turi keliais sluoksniais cinkuotą ir chromu padengtą paviršių.

Rėme iš anksto įtaisomi elementai, skirti nuo įsilaužimo. Jie leidžia greitai ir lengvai aprūpinti langą aukštesnės klasės ir didesnio saugumo priemonėmis;

Standartinis variantas – baltos spalvos langai. Taip pat galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių įvairias medienos rūšis.

 

Plastikiniai langai Klaipėda – kaip pasirinkti?

Gyvenant šalyje, kurioje žiemiški ir rudeniški orai tęsiasi kone visus metus, būtina pasirūpinti tinkamu namų apšiltinimu. Kad ir kaip norėtųsi, kad jaukumui ir komfortui užtikrinti pakaktų tik kokybiškos šildymo sistemos, didelis dėmesys turtėtų būti skiriamas ir angoms, keliančioms didžiausią riziką praleisti šilumą iš namų ar atvirkščiai – šaltą orą į juos. Vienas būdų šaltuoju metų laiku būti visapusiškai pasiruošusiems – sandarūs ir patvarūs langai. Jie ypač reikalingi pajūrio gyventojams: juk čia oras kur kas vėjuotesnis nei bet kurioje kitoje šalies dalyje. Plastikiniai langai Klaipėda – tai kelias į kasdienybę be rūpesčių, jog žvarbesniam vėjui užklupus turėsite apsišarvuoti kantrybe ir keliais sluoksniais drabužių. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

Kur ieškoti?
Pirmasis žingsnis, ties kuriuo vertėtų pradėti plastikinių langų paiešką – jų gamintojai. Kad nereikėtų blaškytis ir keliauti po begalę skirtingų parduotuvių bei gaišti savo brangaus laiko, pasidomėkite, kokios specializuotos parduotuvės ar konkretūs gamintojai siūlo tikrai aukštos kokybės langus. Kadangi plastikiniai langai Klaipėda – itin dažnas paieškos rodiklis, įmonių, siūlančių langus bei jų montavimą – apstu. Ką daryti, kad nesusisuktų galva ir nepasirinktumėte prekės, kurią teks keisti jau po metų?
Visų pirma, prisiminkite visus artimuosius bei draugus, pas kuriuos pastaruoju metu teko svečiuotis. Jei galvoje įstrigo konkretus interjeras ir ypač – langai, – būtinai pasiteiraukite, kokia įmonė juos pardavė / pagamino / montavo. Jei šis paieškos būdas nedavė vaisių, rinkitės pagal tam tikrus patikimos įmonės rodiklius. Į Google paieškos sistemą įveskite raktinius žodžius plastikiniai langai Klaipėda. Tikėtina, kad pagal juos algoritmai nurodys ne vieną ir ne dvi įmones, teikiančias šią paslaugą. Atsirinkite keletą patraukliausių ir jas patikrinkite. Kadangi visi duomenys apie Lietuvoje registruotas bendroves yra vieši, pažiūrėkite, ar įmonė neturi skolų. Taip pat palyginkite jos augimą: natūralu, kad sėkmingas verslas nuolat auga ar bent jau laikosi panašioje pozicijoje. Prie pagrindinės informacijos taip pat rasite atsiliepimų skiltį – čia klientai pateikia savo nuomonę apie prekę ar paslaugą. Jei atsiliepimai geri, įmonė turėtų patekti į atrinktųjų sąrašą. Kad priimtumėte galutinį sprendimą, su atrinktais kandidatais reikėtų susitikti akis į akį. Jei pardavėjai ar konsultantai supras jūsų poreikius, pateiks keletą alternatyvų, kaip juos įgyvendinti, ir bus suinteresuoti ne parduoti brangesnę prekę, o iš tiesų padėti įsirengti namams tinkamiausią variantą – jums pasisekė!

Į ką atkreipti dėmesį?
Jei jus domina plastikiniai langai Klaipėda, vadovaukitės keletu pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos sau pritaikysite geriausią variantą. Pirma, ką turite padaryti prieš keisdami ar montuodami bet kokius langus – tiksliai išmatuoti jų angas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jos turėtų būti tolygios: kitu atveju rėmas tiesiog iškris ir bus neįmanoma įmontuoti pasirinktų langų. Tuomet pereikite prie plastikinių langų profilio. Patogiausia, jei plastikiniai langai Klaipėda turėtų metalo profilį viduje, pagamintą iš cinkuoto plieno. Jis apsaugo nuo nepageidaujamų rūdžių susidarymo ertmėse, kai patenka vandens. Paprastai tokiems langams suteikiama ilgesnė garantija, jie tampa ilgaamže investicija.
Dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus – jų kamerų skaičius. Plastikiniai langai turi 3, 4, 5, 6 ar 8 oro kameras. Manoma, kad 5 kamerų profilis puikiai tinka standartiniam būstui. Tačiau klaidinga nusistatyti, kad langai, turintys daugiau kamerų, bus kokybiškesni. Anaiptol, populiariausiu laikomas penkių kamerų profilis. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad 5 kameros turi būti profilyje, o ne stiklo pakete. Jei jus dominantys plastikiniai langai Klaipėda yra su stiklo paketu, rinkitės 2 kameras.
Kadangi jau prakalbome apie stiklo paketus, turėtumėte žinoti, kad ši plastikinių langų dalis pasirinkime taip pat vaidina itin svarbų vaidmenį. Stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su įprastu arba selektyviniu stiklu. Pastarasis turi viršutinį metalų ir metalų oksidų sluoksnį, gerinantį termoizoliacines savybes. Tarp stiklo paketų languose yra išdėstytos kameros, užpildomos oru arba inertinėmis dujomis. Norint geresnės šilumos izoliacijos ir apsaugos nuo pašalinių garsų, vertėtų apsvarstyti plastikinių langų, kurių kameros užpildytos inertinėmis dujomis, montavimą.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus?
Turbūt neįmanoma nepastebėti, kad plastikiniai langai Klaipėda vienareikšmiškai užkariavo ne tik pajūrio, bet ir visos šalies rinką. Populiarumo šie langai pelnė dėl keleto priežasčių.
Kaina. Plastikiniai langai pigesni nei mediniai ar aliuminiai, mažiau kainuoja ir pats langų montavimas. Kadangi šio tipo langai turi kur kas didesnį stiliaus bei dizaino pasirinkimą, jums nereikės užsisakinėti individualių, nestandartinių langų, dėl kurių tektų nemenkai paploninti kišenę.
Priežiūra. Plastikinius langus paprasta prižiūrėti. Jų rėmai ir stiklas nuvalomi įprastu būdu, tad viskas, ko reikia – kartą į metus sutepti tarpines bei apkaustus.
Šiluma. Tokie langai išties sandarūs ir šilti. Kad įprasti mediniai langai pasiektų sandarumo rodiklius, kuriais pasižymi plastikiniai, jų rėmo plotis turėtų būti apie 20 cm. Pačių šilčiausių ir kokybiškiausių plastikinių langų plotis – vos 104 mm.

Veka Softline 82 MD turi vieną svarbią naujovę – stiklo paketo įgilinimas varčioje iki 25mm. Šis patobulinimas leido sumažinti šilumos nuostolius silpniausioje standartinių langų grandyje.

Veka Softline 82 MD turi vieną svarbią naujovę – stiklo paketo įgilinimas varčioje iki 25mm. Šis patobulinimas leido sumažinti šilumos nuostolius silpniausioje standartinių langų grandyje.

Šie plastikiniai langai, kaip ir Veka Alphaline 90 MD, turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Naudojant septynių kamerų profilį Veka Softline 82 MD pašalinami šilumos tilteliai.

VEKA SOFTLINE 82 MD lango techniniai parametrai:

Sistemos Veka Softline 82 MD rėmas ir varčia – 82mm pločio;

Kamerų skaičius – 7;

Galimi stiklo paketai – 48mm–52mm dvikamerinis su dviem selektyviniais stiklais, užpildyti argono dujomis;

Stiklo paketo galimi rėmeliai: aliuminis arba plastikinis rėmelis stiklo paketo viduje;

Šilumos izoliacija:

 • Uw = nuo 0.7 iki 0.9 W/m²K
 • Uf = 0,9 W/m²K
 • Ug = 0,6 W/m²K

Garso izoliacija – iki 46dB;

Tarpinės – 2 kamerų keičiamos. Gali būti juodos , karamelinės arba pilkos spalvos.

Apkaustai , naudojame tik geros kokybės, vokiškus, pagal šiuolaikinės technologijas gaminamus, patikimo funkcionalumo ir didelio eksploatacinio komforto, žinomo prekės ženklo „ROTO“ apkaustus. Kiekvienas langas turi nuo įsilaužimo saugančius apkaustus, mikroventiliaciją kiekvienoje varstomoje dalyje. Apkaustai ypač atsparūs korozijai ir trinčiai, nes turi keliais sluoksniais cinkuotą ir chromu padengtą paviršių.

Rėme iš anksto įtaisomi elementai, skirti nuo įsilaužimo. Jie leidžia greitai ir lengvai aprūpinti langą aukštesnės klasės ir didesnio saugumo priemonėmis.

Standartinis variantas – baltos spalvos langai. Taip pat galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių įvairias medienos rūšis.

Plastikiniai langai Klaipėda – kaip pasirinkti?

Gyvenant šalyje, kurioje žiemiški ir rudeniški orai tęsiasi kone visus metus, būtina pasirūpinti tinkamu namų apšiltinimu. Kad ir kaip norėtųsi, kad jaukumui ir komfortui užtikrinti pakaktų tik kokybiškos šildymo sistemos, didelis dėmesys turtėtų būti skiriamas ir angoms, keliančioms didžiausią riziką praleisti šilumą iš namų ar atvirkščiai – šaltą orą į juos. Vienas būdų šaltuoju metų laiku būti visapusiškai pasiruošusiems – sandarūs ir patvarūs langai. Jie ypač reikalingi pajūrio gyventojams: juk čia oras kur kas vėjuotesnis nei bet kurioje kitoje šalies dalyje. Plastikiniai langai Klaipėda – tai kelias į kasdienybę be rūpesčių, jog žvarbesniam vėjui užklupus turėsite apsišarvuoti kantrybe ir keliais sluoksniais drabužių. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

 

Kur ieškoti?
Pirmasis žingsnis, ties kuriuo vertėtų pradėti plastikinių langų paiešką – jų gamintojai. Kad nereikėtų blaškytis ir keliauti po begalę skirtingų parduotuvių bei gaišti savo brangaus laiko, pasidomėkite, kokios specializuotos parduotuvės ar konkretūs gamintojai siūlo tikrai aukštos kokybės langus. Kadangi plastikiniai langai Klaipėda – itin dažnas paieškos rodiklis, įmonių, siūlančių langus bei jų montavimą – apstu. Ką daryti, kad nesusisuktų galva ir nepasirinktumėte prekės, kurią teks keisti jau po metų?
Visų pirma, prisiminkite visus artimuosius bei draugus, pas kuriuos pastaruoju metu teko svečiuotis. Jei galvoje įstrigo konkretus interjeras ir ypač – langai, – būtinai pasiteiraukite, kokia įmonė juos pardavė / pagamino / montavo. Jei šis paieškos būdas nedavė vaisių, rinkitės pagal tam tikrus patikimos įmonės rodiklius. Į Google paieškos sistemą įveskite raktinius žodžius plastikiniai langai Klaipėda. Tikėtina, kad pagal juos algoritmai nurodys ne vieną ir ne dvi įmones, teikiančias šią paslaugą. Atsirinkite keletą patraukliausių ir jas patikrinkite. Kadangi visi duomenys apie Lietuvoje registruotas bendroves yra vieši, pažiūrėkite, ar įmonė neturi skolų. Taip pat palyginkite jos augimą: natūralu, kad sėkmingas verslas nuolat auga ar bent jau laikosi panašioje pozicijoje. Prie pagrindinės informacijos taip pat rasite atsiliepimų skiltį – čia klientai pateikia savo nuomonę apie prekę ar paslaugą. Jei atsiliepimai geri, įmonė turėtų patekti į atrinktųjų sąrašą. Kad priimtumėte galutinį sprendimą, su atrinktais kandidatais reikėtų susitikti akis į akį. Jei pardavėjai ar konsultantai supras jūsų poreikius, pateiks keletą alternatyvų, kaip juos įgyvendinti, ir bus suinteresuoti ne parduoti brangesnę prekę, o iš tiesų padėti įsirengti namams tinkamiausią variantą – jums pasisekė!

 

Į ką atkreipti dėmesį?
Jei jus domina plastikiniai langai Klaipėda, vadovaukitės keletu pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos sau pritaikysite geriausią variantą. Pirma, ką turite padaryti prieš keisdami ar montuodami bet kokius langus – tiksliai išmatuoti jų angas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jos turėtų būti tolygios: kitu atveju rėmas tiesiog iškris ir bus neįmanoma įmontuoti pasirinktų langų. Tuomet pereikite prie plastikinių langų profilio. Patogiausia, jei plastikiniai langai Klaipėda turėtų metalo profilį viduje, pagamintą iš cinkuoto plieno. Jis apsaugo nuo nepageidaujamų rūdžių susidarymo ertmėse, kai patenka vandens. Paprastai tokiems langams suteikiama ilgesnė garantija, jie tampa ilgaamže investicija.
Dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus – jų kamerų skaičius. Plastikiniai langai turi 3, 4, 5, 6 ar 8 oro kameras. Manoma, kad 5 kamerų profilis puikiai tinka standartiniam būstui. Tačiau klaidinga nusistatyti, kad langai, turintys daugiau kamerų, bus kokybiškesni. Anaiptol, populiariausiu laikomas penkių kamerų profilis. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad 5 kameros turi būti profilyje, o ne stiklo pakete. Jei jus dominantys plastikiniai langai Klaipėda yra su stiklo paketu, rinkitės 2 kameras.
Kadangi jau prakalbome apie stiklo paketus, turėtumėte žinoti, kad ši plastikinių langų dalis pasirinkime taip pat vaidina itin svarbų vaidmenį. Stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su įprastu arba selektyviniu stiklu. Pastarasis turi viršutinį metalų ir metalų oksidų sluoksnį, gerinantį termoizoliacines savybes. Tarp stiklo paketų languose yra išdėstytos kameros, užpildomos oru arba inertinėmis dujomis. Norint geresnės šilumos izoliacijos ir apsaugos nuo pašalinių garsų, vertėtų apsvarstyti plastikinių langų, kurių kameros užpildytos inertinėmis dujomis, montavimą.

 

Kodėl verta rinktis plastikinius langus?
Turbūt neįmanoma nepastebėti, kad plastikiniai langai Klaipėda vienareikšmiškai užkariavo ne tik pajūrio, bet ir visos šalies rinką. Populiarumo šie langai pelnė dėl keleto priežasčių.
Kaina. Plastikiniai langai pigesni nei mediniai ar aliuminiai, mažiau kainuoja ir pats langų montavimas. Kadangi šio tipo langai turi kur kas didesnį stiliaus bei dizaino pasirinkimą, jums nereikės užsisakinėti individualių, nestandartinių langų, dėl kurių tektų nemenkai paploninti kišenę.
Priežiūra. Plastikinius langus paprasta prižiūrėti. Jų rėmai ir stiklas nuvalomi įprastu būdu, tad viskas, ko reikia – kartą į metus sutepti tarpines bei apkaustus.
Šiluma. Tokie langai išties sandarūs ir šilti. Kad įprasti mediniai langai pasiektų sandarumo rodiklius, kuriais pasižymi plastikiniai, jų rėmo plotis turėtų būti apie 20 cm. Pačių šilčiausių ir kokybiškiausių plastikinių langų plotis – vos 104 mm.

ADLINE langai įgijo klientų pripažinimą dėl techninių parametrų, eksploatacinių bei estetinių savybių. Jie montuojami gyvenamuosiuose, pramoniniuose ir visuomeninės paskirties pastatuose, taip pat naujai statomuose namuose.

73mm įleidžiama penkių kamerų profilių struktūra su A klasės išorinėmis sienelėmis ir suvirinimo būdu sujungtomis dviejų kamerų tarpinėmis, užtikrina šilumos ir garso izoliaciją, lemiančią komfortą, mažesnius šiluminės energijos nuostolius, taigi ir mažesnes išlaidas. ADLINE langai yra šiuolaikiški, niekada nesenstantys, svarbūs kuriant viso pastato stilių.

Brugman ADLINE lango techniniai parametrai:

Sistemos Brugman Adline rėmas ir varčia – 73mm pločio;

Kamerų skaičius – 5;

Galimi stiklo paketai – 24mm ( 4/16/4 ) vienkamerinis su vienu selektyviniu stiklu ir 44mm (4/16/4/16/4) dvikamerinis su dviem selektyviniais stiklais, užpildyti argono dujomis;

Stiklo paketo galimi rėmeliai: aliuminis arba plastikinis rėmelis stiklo paketo viduje.

Šilumos izoliacija:

 • Uw = 1,2 W/m²K
 • Uf = 1,3 W/m²K
 • Ug = 1,0 W/m²K

Garso izoliacija – iki 36 dB (4/16/4)

Tarpinės – 2 kamerų, keičiamos. Gali būti juodos arba pilkos spalvos.

Apkaustai , naudojame tik geros kokybės, vokiškus, pagal šiuolaikinės technologijas gaminamus, patikimo funkcionalumo ir didelio eksploatacinio komforto, žinomo prekės ženklo „ROTO“ apkaustus. Kiekvienas langas turi nuo įsilaužimo saugančius apkaustus, taip pat mikroventiliaciją kiekvienoje varstomoje dalyje. Apkaustai ypač atsparūs korozijai ir trinčiai, nes turi keliais sluoksniais cinkuotą ir chromu padengtą paviršių.

Rėme iš anksto įtaisomi elementai, skirti nuo įsilaužimo. Jie leidžia greitai ir lengvai aprūpinti langą aukštesnės klasės ir didesnio saugumo priemonėmis.

Standartinis variantas – baltos spalvos langai. Tačiau galima rinktis iš daugybės spalvų, atitinkančių įvairias medienos rūšis.

Plastikiniai langai Klaipėda – kaip pasirinkti?

Gyvenant šalyje, kurioje žiemiški ir rudeniški orai tęsiasi kone visus metus, būtina pasirūpinti tinkamu namų apšiltinimu. Kad ir kaip norėtųsi, kad jaukumui ir komfortui užtikrinti pakaktų tik kokybiškos šildymo sistemos, didelis dėmesys turtėtų būti skiriamas ir angoms, keliančioms didžiausią riziką praleisti šilumą iš namų ar atvirkščiai – šaltą orą į juos. Vienas būdų šaltuoju metų laiku būti visapusiškai pasiruošusiems – sandarūs ir patvarūs langai. Jie ypač reikalingi pajūrio gyventojams: juk čia oras kur kas vėjuotesnis nei bet kurioje kitoje šalies dalyje. Plastikiniai langai Klaipėda – tai kelias į kasdienybę be rūpesčių, jog žvarbesniam vėjui užklupus turėsite apsišarvuoti kantrybe ir keliais sluoksniais drabužių. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

Kur ieškoti?
Pirmasis žingsnis, ties kuriuo vertėtų pradėti plastikinių langų paiešką – jų gamintojai. Kad nereikėtų blaškytis ir keliauti po begalę skirtingų parduotuvių bei gaišti savo brangaus laiko, pasidomėkite, kokios specializuotos parduotuvės ar konkretūs gamintojai siūlo tikrai aukštos kokybės langus. Kadangi plastikiniai langai Klaipėda – itin dažnas paieškos rodiklis, įmonių, siūlančių langus bei jų montavimą – apstu. Ką daryti, kad nesusisuktų galva ir nepasirinktumėte prekės, kurią teks keisti jau po metų?
Visų pirma, prisiminkite visus artimuosius bei draugus, pas kuriuos pastaruoju metu teko svečiuotis. Jei galvoje įstrigo konkretus interjeras ir ypač – langai, – būtinai pasiteiraukite, kokia įmonė juos pardavė / pagamino / montavo. Jei šis paieškos būdas nedavė vaisių, rinkitės pagal tam tikrus patikimos įmonės rodiklius. Į Google paieškos sistemą įveskite raktinius žodžius plastikiniai langai Klaipėda. Tikėtina, kad pagal juos algoritmai nurodys ne vieną ir ne dvi įmones, teikiančias šią paslaugą. Atsirinkite keletą patraukliausių ir jas patikrinkite. Kadangi visi duomenys apie Lietuvoje registruotas bendroves yra vieši, pažiūrėkite, ar įmonė neturi skolų. Taip pat palyginkite jos augimą: natūralu, kad sėkmingas verslas nuolat auga ar bent jau laikosi panašioje pozicijoje. Prie pagrindinės informacijos taip pat rasite atsiliepimų skiltį – čia klientai pateikia savo nuomonę apie prekę ar paslaugą. Jei atsiliepimai geri, įmonė turėtų patekti į atrinktųjų sąrašą. Kad priimtumėte galutinį sprendimą, su atrinktais kandidatais reikėtų susitikti akis į akį. Jei pardavėjai ar konsultantai supras jūsų poreikius, pateiks keletą alternatyvų, kaip juos įgyvendinti, ir bus suinteresuoti ne parduoti brangesnę prekę, o iš tiesų padėti įsirengti namams tinkamiausią variantą – jums pasisekė!

Į ką atkreipti dėmesį?
Jei jus domina plastikiniai langai Klaipėda, vadovaukitės keletu pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos sau pritaikysite geriausią variantą. Pirma, ką turite padaryti prieš keisdami ar montuodami bet kokius langus – tiksliai išmatuoti jų angas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jos turėtų būti tolygios: kitu atveju rėmas tiesiog iškris ir bus neįmanoma įmontuoti pasirinktų langų. Tuomet pereikite prie plastikinių langų profilio. Patogiausia, jei plastikiniai langai Klaipėda turėtų metalo profilį viduje, pagamintą iš cinkuoto plieno. Jis apsaugo nuo nepageidaujamų rūdžių susidarymo ertmėse, kai patenka vandens. Paprastai tokiems langams suteikiama ilgesnė garantija, jie tampa ilgaamže investicija.
Dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus – jų kamerų skaičius. Plastikiniai langai turi 3, 4, 5, 6 ar 8 oro kameras. Manoma, kad 5 kamerų profilis puikiai tinka standartiniam būstui. Tačiau klaidinga nusistatyti, kad langai, turintys daugiau kamerų, bus kokybiškesni. Anaiptol, populiariausiu laikomas penkių kamerų profilis. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad 5 kameros turi būti profilyje, o ne stiklo pakete. Jei jus dominantys plastikiniai langai Klaipėda yra su stiklo paketu, rinkitės 2 kameras.
Kadangi jau prakalbome apie stiklo paketus, turėtumėte žinoti, kad ši plastikinių langų dalis pasirinkime taip pat vaidina itin svarbų vaidmenį. Stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su įprastu arba selektyviniu stiklu. Pastarasis turi viršutinį metalų ir metalų oksidų sluoksnį, gerinantį termoizoliacines savybes. Tarp stiklo paketų languose yra išdėstytos kameros, užpildomos oru arba inertinėmis dujomis. Norint geresnės šilumos izoliacijos ir apsaugos nuo pašalinių garsų, vertėtų apsvarstyti plastikinių langų, kurių kameros užpildytos inertinėmis dujomis, montavimą.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus?
Turbūt neįmanoma nepastebėti, kad plastikiniai langai Klaipėda vienareikšmiškai užkariavo ne tik pajūrio, bet ir visos šalies rinką. Populiarumo šie langai pelnė dėl keleto priežasčių.
Kaina. Plastikiniai langai pigesni nei mediniai ar aliuminiai, mažiau kainuoja ir pats langų montavimas. Kadangi šio tipo langai turi kur kas didesnį stiliaus bei dizaino pasirinkimą, jums nereikės užsisakinėti individualių, nestandartinių langų, dėl kurių tektų nemenkai paploninti kišenę.
Priežiūra. Plastikinius langus paprasta prižiūrėti. Jų rėmai ir stiklas nuvalomi įprastu būdu, tad viskas, ko reikia – kartą į metus sutepti tarpines bei apkaustus.
Šiluma. Tokie langai išties sandarūs ir šilti. Kad įprasti mediniai langai pasiektų sandarumo rodiklius, kuriais pasižymi plastikiniai, jų rėmo plotis turėtų būti apie 20 cm. Pačių šilčiausių ir kokybiškiausių plastikinių langų plotis – vos 104 mm.

Langus mes sukūrėme Perfectline Veka profilio pagrindu. Naudojant užapvalintą varčios sistemą iš lauko bei paprastą rėmą langai įgijo modernią išvaizdą, kuri puikiai tinka jūsų minimalistinio stiliaus namui.

Langai be kompromisų pasiekė taikomas savybes ir specifikacijas. Tai Jūs parinksite stiklo paketų parametrus, formas ir profilių spalvas.

Perfectline Veka serijos langų pasirinkimas optimaliai tiks Jūsų namų stiliui.

 

 

VEKA PERFECTLINE lango techniniai parametrai:

Sistema – PVC su metaline armuote
Sistemos gylis – 70 mm
Kamerų skaičius – 5
Varčia-rėmas kombinacija – paprasta
Profilio tipas – AD
Šilumos izoliacija:

 • Uw = 1,3 W/м²K
 • Uf = 1,3 W/м²K
 • Ug = 1,0 W/м²K, pasirinktinai 1,0 – 0,7 W/м²K

Akustinė izoliacija – Rw: iki 43 db
Stiklo paketas – 24 – 42 mm, vienkamerinis, k = 1,0 EN 674; dvikamerinis k = 0,7 EN 673
Stiklo paketo rėmelis – Cinkuoto plieno arba polimerinis TGI
Tarpinės – Suvirinama – juoda, pilka, karamelinė
Įsilaužimo sudėtingumas – rekomenduojama klasė RC2 (WK2)
Taikymas – Langai atidaromi, atverčiami, atidaromi – atverčiami, stumdomi, terasinės durys, laukujos durys
Spalvos – Balti, laminuoti vienpusiai, laminuoti dvipusiai, ekstruduota spalva rėme

Plastikiniai langai Klaipėda – kaip pasirinkti?

Gyvenant šalyje, kurioje žiemiški ir rudeniški orai tęsiasi kone visus metus, būtina pasirūpinti tinkamu namų apšiltinimu. Kad ir kaip norėtųsi, kad jaukumui ir komfortui užtikrinti pakaktų tik kokybiškos šildymo sistemos, didelis dėmesys turtėtų būti skiriamas ir angoms, keliančioms didžiausią riziką praleisti šilumą iš namų ar atvirkščiai – šaltą orą į juos. Vienas būdų šaltuoju metų laiku būti visapusiškai pasiruošusiems – sandarūs ir patvarūs langai. Jie ypač reikalingi pajūrio gyventojams: juk čia oras kur kas vėjuotesnis nei bet kurioje kitoje šalies dalyje. Plastikiniai langai Klaipėda – tai kelias į kasdienybę be rūpesčių, jog žvarbesniam vėjui užklupus turėsite apsišarvuoti kantrybe ir keliais sluoksniais drabužių. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

Kur ieškoti?
Pirmasis žingsnis, ties kuriuo vertėtų pradėti plastikinių langų paiešką – jų gamintojai. Kad nereikėtų blaškytis ir keliauti po begalę skirtingų parduotuvių bei gaišti savo brangaus laiko, pasidomėkite, kokios specializuotos parduotuvės ar konkretūs gamintojai siūlo tikrai aukštos kokybės langus. Kadangi plastikiniai langai Klaipėda – itin dažnas paieškos rodiklis, įmonių, siūlančių langus bei jų montavimą – apstu. Ką daryti, kad nesusisuktų galva ir nepasirinktumėte prekės, kurią teks keisti jau po metų?
Visų pirma, prisiminkite visus artimuosius bei draugus, pas kuriuos pastaruoju metu teko svečiuotis. Jei galvoje įstrigo konkretus interjeras ir ypač – langai, – būtinai pasiteiraukite, kokia įmonė juos pardavė / pagamino / montavo. Jei šis paieškos būdas nedavė vaisių, rinkitės pagal tam tikrus patikimos įmonės rodiklius. Į Google paieškos sistemą įveskite raktinius žodžius plastikiniai langai Klaipėda. Tikėtina, kad pagal juos algoritmai nurodys ne vieną ir ne dvi įmones, teikiančias šią paslaugą. Atsirinkite keletą patraukliausių ir jas patikrinkite. Kadangi visi duomenys apie Lietuvoje registruotas bendroves yra vieši, pažiūrėkite, ar įmonė neturi skolų. Taip pat palyginkite jos augimą: natūralu, kad sėkmingas verslas nuolat auga ar bent jau laikosi panašioje pozicijoje. Prie pagrindinės informacijos taip pat rasite atsiliepimų skiltį – čia klientai pateikia savo nuomonę apie prekę ar paslaugą. Jei atsiliepimai geri, įmonė turėtų patekti į atrinktųjų sąrašą. Kad priimtumėte galutinį sprendimą, su atrinktais kandidatais reikėtų susitikti akis į akį. Jei pardavėjai ar konsultantai supras jūsų poreikius, pateiks keletą alternatyvų, kaip juos įgyvendinti, ir bus suinteresuoti ne parduoti brangesnę prekę, o iš tiesų padėti įsirengti namams tinkamiausią variantą – jums pasisekė!

Į ką atkreipti dėmesį?
Jei jus domina plastikiniai langai Klaipėda, vadovaukitės keletu pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos sau pritaikysite geriausią variantą. Pirma, ką turite padaryti prieš keisdami ar montuodami bet kokius langus – tiksliai išmatuoti jų angas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jos turėtų būti tolygios: kitu atveju rėmas tiesiog iškris ir bus neįmanoma įmontuoti pasirinktų langų. Tuomet pereikite prie plastikinių langų profilio. Patogiausia, jei plastikiniai langai Klaipėda turėtų metalo profilį viduje, pagamintą iš cinkuoto plieno. Jis apsaugo nuo nepageidaujamų rūdžių susidarymo ertmėse, kai patenka vandens. Paprastai tokiems langams suteikiama ilgesnė garantija, jie tampa ilgaamže investicija.
Dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus – jų kamerų skaičius. Plastikiniai langai turi 3, 4, 5, 6 ar 8 oro kameras. Manoma, kad 5 kamerų profilis puikiai tinka standartiniam būstui. Tačiau klaidinga nusistatyti, kad langai, turintys daugiau kamerų, bus kokybiškesni. Anaiptol, populiariausiu laikomas penkių kamerų profilis. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad 5 kameros turi būti profilyje, o ne stiklo pakete. Jei jus dominantys plastikiniai langai Klaipėda yra su stiklo paketu, rinkitės 2 kameras.
Kadangi jau prakalbome apie stiklo paketus, turėtumėte žinoti, kad ši plastikinių langų dalis pasirinkime taip pat vaidina itin svarbų vaidmenį. Stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su įprastu arba selektyviniu stiklu. Pastarasis turi viršutinį metalų ir metalų oksidų sluoksnį, gerinantį termoizoliacines savybes. Tarp stiklo paketų languose yra išdėstytos kameros, užpildomos oru arba inertinėmis dujomis. Norint geresnės šilumos izoliacijos ir apsaugos nuo pašalinių garsų, vertėtų apsvarstyti plastikinių langų, kurių kameros užpildytos inertinėmis dujomis, montavimą.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus?
Turbūt neįmanoma nepastebėti, kad plastikiniai langai Klaipėda vienareikšmiškai užkariavo ne tik pajūrio, bet ir visos šalies rinką. Populiarumo šie langai pelnė dėl keleto priežasčių.
Kaina. Plastikiniai langai pigesni nei mediniai ar aliuminiai, mažiau kainuoja ir pats langų montavimas. Kadangi šio tipo langai turi kur kas didesnį stiliaus bei dizaino pasirinkimą, jums nereikės užsisakinėti individualių, nestandartinių langų, dėl kurių tektų nemenkai paploninti kišenę.
Priežiūra. Plastikinius langus paprasta prižiūrėti. Jų rėmai ir stiklas nuvalomi įprastu būdu, tad viskas, ko reikia – kartą į metus sutepti tarpines bei apkaustus.
Šiluma. Tokie langai išties sandarūs ir šilti. Kad įprasti mediniai langai pasiektų sandarumo rodiklius, kuriais pasižymi plastikiniai, jų rėmo plotis turėtų būti apie 20 cm. Pačių šilčiausių ir kokybiškiausių plastikinių langų plotis – vos 104 mm.

“BluEvolutioArtline

82 MD” yra optimalus elegantiškos išvaizdos derinys su geriausiais šilumos ir apsaugos parametrais, skirtas pasyviesiems pastatams. Specialus šešių kamerų langų konstrukcija su papildoma vidurine tarpine leidžia glaudžiai pritvirtinti stiklo paketą.

Profilis “BluEvolutionArtline 82 MD” yra suapvalinta forma kuri pabrėžia kiekvieno interjero eleganciją ir stilių, kartu užtikrinant kuo aukštesnį energijos vartojimo efektyvumą.

 

 

Techniniai duomenys:

 • PVC profilio kamerų skaičius: 6 kameros
 • Profilio gylis(storis): 82 mm
 • Vidine tarpine (trečia tarpinė)
 • Standartinis stiklinimas: 48mm (3 stiklai) stiklo paketas Ug= 0,5 W/m²K
 • Lango rėmo šiluminis laidumas – MD: Uf = 1,0 W/m2K
 • Šilumos izoliacija: Uw= 0,74 W/m²K
 • Profilio kokybė: A klasės plastikinis profilis (sienelių storis ne mažiau 3mm)
 • Saugumas: maksimali galima saugumo klasė WK2
 • Akustinė izoliacija Rw: iki 47 dB

Plastikiniai langai Klaipėda – kaip pasirinkti?

Gyvenant šalyje, kurioje žiemiški ir rudeniški orai tęsiasi kone visus metus, būtina pasirūpinti tinkamu namų apšiltinimu. Kad ir kaip norėtųsi, kad jaukumui ir komfortui užtikrinti pakaktų tik kokybiškos šildymo sistemos, didelis dėmesys turtėtų būti skiriamas ir angoms, keliančioms didžiausią riziką praleisti šilumą iš namų ar atvirkščiai – šaltą orą į juos. Vienas būdų šaltuoju metų laiku būti visapusiškai pasiruošusiems – sandarūs ir patvarūs langai. Jie ypač reikalingi pajūrio gyventojams: juk čia oras kur kas vėjuotesnis nei bet kurioje kitoje šalies dalyje. Plastikiniai langai Klaipėda – tai kelias į kasdienybę be rūpesčių, jog žvarbesniam vėjui užklupus turėsite apsišarvuoti kantrybe ir keliais sluoksniais drabužių. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

Kur ieškoti?
Pirmasis žingsnis, ties kuriuo vertėtų pradėti plastikinių langų paiešką – jų gamintojai. Kad nereikėtų blaškytis ir keliauti po begalę skirtingų parduotuvių bei gaišti savo brangaus laiko, pasidomėkite, kokios specializuotos parduotuvės ar konkretūs gamintojai siūlo tikrai aukštos kokybės langus. Kadangi plastikiniai langai Klaipėda – itin dažnas paieškos rodiklis, įmonių, siūlančių langus bei jų montavimą – apstu. Ką daryti, kad nesusisuktų galva ir nepasirinktumėte prekės, kurią teks keisti jau po metų?
Visų pirma, prisiminkite visus artimuosius bei draugus, pas kuriuos pastaruoju metu teko svečiuotis. Jei galvoje įstrigo konkretus interjeras ir ypač – langai, – būtinai pasiteiraukite, kokia įmonė juos pardavė / pagamino / montavo. Jei šis paieškos būdas nedavė vaisių, rinkitės pagal tam tikrus patikimos įmonės rodiklius. Į Google paieškos sistemą įveskite raktinius žodžius plastikiniai langai Klaipėda. Tikėtina, kad pagal juos algoritmai nurodys ne vieną ir ne dvi įmones, teikiančias šią paslaugą. Atsirinkite keletą patraukliausių ir jas patikrinkite. Kadangi visi duomenys apie Lietuvoje registruotas bendroves yra vieši, pažiūrėkite, ar įmonė neturi skolų. Taip pat palyginkite jos augimą: natūralu, kad sėkmingas verslas nuolat auga ar bent jau laikosi panašioje pozicijoje. Prie pagrindinės informacijos taip pat rasite atsiliepimų skiltį – čia klientai pateikia savo nuomonę apie prekę ar paslaugą. Jei atsiliepimai geri, įmonė turėtų patekti į atrinktųjų sąrašą. Kad priimtumėte galutinį sprendimą, su atrinktais kandidatais reikėtų susitikti akis į akį. Jei pardavėjai ar konsultantai supras jūsų poreikius, pateiks keletą alternatyvų, kaip juos įgyvendinti, ir bus suinteresuoti ne parduoti brangesnę prekę, o iš tiesų padėti įsirengti namams tinkamiausią variantą – jums pasisekė!

Į ką atkreipti dėmesį?
Jei jus domina plastikiniai langai Klaipėda, vadovaukitės keletu pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos sau pritaikysite geriausią variantą. Pirma, ką turite padaryti prieš keisdami ar montuodami bet kokius langus – tiksliai išmatuoti jų angas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jos turėtų būti tolygios: kitu atveju rėmas tiesiog iškris ir bus neįmanoma įmontuoti pasirinktų langų. Tuomet pereikite prie plastikinių langų profilio. Patogiausia, jei plastikiniai langai Klaipėda turėtų metalo profilį viduje, pagamintą iš cinkuoto plieno. Jis apsaugo nuo nepageidaujamų rūdžių susidarymo ertmėse, kai patenka vandens. Paprastai tokiems langams suteikiama ilgesnė garantija, jie tampa ilgaamže investicija.
Dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus – jų kamerų skaičius. Plastikiniai langai turi 3, 4, 5, 6 ar 8 oro kameras. Manoma, kad 5 kamerų profilis puikiai tinka standartiniam būstui. Tačiau klaidinga nusistatyti, kad langai, turintys daugiau kamerų, bus kokybiškesni. Anaiptol, populiariausiu laikomas penkių kamerų profilis. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad 5 kameros turi būti profilyje, o ne stiklo pakete. Jei jus dominantys plastikiniai langai Klaipėda yra su stiklo paketu, rinkitės 2 kameras.
Kadangi jau prakalbome apie stiklo paketus, turėtumėte žinoti, kad ši plastikinių langų dalis pasirinkime taip pat vaidina itin svarbų vaidmenį. Stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su įprastu arba selektyviniu stiklu. Pastarasis turi viršutinį metalų ir metalų oksidų sluoksnį, gerinantį termoizoliacines savybes. Tarp stiklo paketų languose yra išdėstytos kameros, užpildomos oru arba inertinėmis dujomis. Norint geresnės šilumos izoliacijos ir apsaugos nuo pašalinių garsų, vertėtų apsvarstyti plastikinių langų, kurių kameros užpildytos inertinėmis dujomis, montavimą.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus?
Turbūt neįmanoma nepastebėti, kad plastikiniai langai Klaipėda vienareikšmiškai užkariavo ne tik pajūrio, bet ir visos šalies rinką. Populiarumo šie langai pelnė dėl keleto priežasčių.
Kaina. Plastikiniai langai pigesni nei mediniai ar aliuminiai, mažiau kainuoja ir pats langų montavimas. Kadangi šio tipo langai turi kur kas didesnį stiliaus bei dizaino pasirinkimą, jums nereikės užsisakinėti individualių, nestandartinių langų, dėl kurių tektų nemenkai paploninti kišenę.
Priežiūra. Plastikinius langus paprasta prižiūrėti. Jų rėmai ir stiklas nuvalomi įprastu būdu, tad viskas, ko reikia – kartą į metus sutepti tarpines bei apkaustus.
Šiluma. Tokie langai išties sandarūs ir šilti. Kad įprasti mediniai langai pasiektų sandarumo rodiklius, kuriais pasižymi plastikiniai, jų rėmo plotis turėtų būti apie 20 cm. Pačių šilčiausių ir kokybiškiausių plastikinių langų plotis – vos 104 mm.

5 kamerų profilis, 76 mm storio
su MD sistema su centrine trečia tarpinę arba AD sistema be vidinės tarpinės.
Yra sutvirtinta sistema, pagaminta iš uždaro plieno 30 x 30 mm.
Daugiakameris dizainas – tai puiki šiluminė ir akustinė apsauga. Stiklo gylis – 20 mm.

 

 

 

 

Techniniai duomenys:

• PVC profilio kamerų skaičius: 5 kameros

• Profilio gylis(storis): 76 mm

• Vidine tarpine (trečia tarpinė) MD sistemoje, AD sistemoje dvi tarpinės.

• Standartinis stiklinimas: 44 – 48mm (3 stiklai) stiklo paketas Ug= 0,6 W/m²K

• Lango rėmo šiluminis laidumas – MD: Uf = 1,00 W/m2K

• Šilumos izoliacija: Uw= 0,80 W/m²K

• Profilio kokybė: A klasės plastikinis profilis (sienelių storis ne mažiau 3mm)

• Saugumas: maksimali galima saugumo klasė WK2

• Akustinė izoliacija Rw: iki 38 dB

 

Papildomi pasirinkimai:

Priešįsilaužiminiais apkaustai.

Įvairios paskirties furnitūros priedus.

Kitus stiklo paketus su raštuotais, tonuotais, šviesą atspindinčiais, matiniais, triukšmą slopinančiais, saugiais stiklais.

Langų priedus – vidaus ir išorės palanges tinklelius nuo vabzdžių, žaliuzes ir kitus priedus.

 

Plastikiniai langai Klaipėda – kaip pasirinkti?

Gyvenant šalyje, kurioje žiemiški ir rudeniški orai tęsiasi kone visus metus, būtina pasirūpinti tinkamu namų apšiltinimu. Kad ir kaip norėtųsi, kad jaukumui ir komfortui užtikrinti pakaktų tik kokybiškos šildymo sistemos, didelis dėmesys turtėtų būti skiriamas ir angoms, keliančioms didžiausią riziką praleisti šilumą iš namų ar atvirkščiai – šaltą orą į juos. Vienas būdų šaltuoju metų laiku būti visapusiškai pasiruošusiems – sandarūs ir patvarūs langai. Jie ypač reikalingi pajūrio gyventojams: juk čia oras kur kas vėjuotesnis nei bet kurioje kitoje šalies dalyje. Plastikiniai langai Klaipėda – tai kelias į kasdienybę be rūpesčių, jog žvarbesniam vėjui užklupus turėsite apsišarvuoti kantrybe ir keliais sluoksniais drabužių. Kaip pasirinkti geriausią variantą?

Kur ieškoti?
Pirmasis žingsnis, ties kuriuo vertėtų pradėti plastikinių langų paiešką – jų gamintojai. Kad nereikėtų blaškytis ir keliauti po begalę skirtingų parduotuvių bei gaišti savo brangaus laiko, pasidomėkite, kokios specializuotos parduotuvės ar konkretūs gamintojai siūlo tikrai aukštos kokybės langus. Kadangi plastikiniai langai Klaipėda – itin dažnas paieškos rodiklis, įmonių, siūlančių langus bei jų montavimą – apstu. Ką daryti, kad nesusisuktų galva ir nepasirinktumėte prekės, kurią teks keisti jau po metų?
Visų pirma, prisiminkite visus artimuosius bei draugus, pas kuriuos pastaruoju metu teko svečiuotis. Jei galvoje įstrigo konkretus interjeras ir ypač – langai, – būtinai pasiteiraukite, kokia įmonė juos pardavė / pagamino / montavo. Jei šis paieškos būdas nedavė vaisių, rinkitės pagal tam tikrus patikimos įmonės rodiklius. Į Google paieškos sistemą įveskite raktinius žodžius plastikiniai langai Klaipėda. Tikėtina, kad pagal juos algoritmai nurodys ne vieną ir ne dvi įmones, teikiančias šią paslaugą. Atsirinkite keletą patraukliausių ir jas patikrinkite. Kadangi visi duomenys apie Lietuvoje registruotas bendroves yra vieši, pažiūrėkite, ar įmonė neturi skolų. Taip pat palyginkite jos augimą: natūralu, kad sėkmingas verslas nuolat auga ar bent jau laikosi panašioje pozicijoje. Prie pagrindinės informacijos taip pat rasite atsiliepimų skiltį – čia klientai pateikia savo nuomonę apie prekę ar paslaugą. Jei atsiliepimai geri, įmonė turėtų patekti į atrinktųjų sąrašą. Kad priimtumėte galutinį sprendimą, su atrinktais kandidatais reikėtų susitikti akis į akį. Jei pardavėjai ar konsultantai supras jūsų poreikius, pateiks keletą alternatyvų, kaip juos įgyvendinti, ir bus suinteresuoti ne parduoti brangesnę prekę, o iš tiesų padėti įsirengti namams tinkamiausią variantą – jums pasisekė!

Į ką atkreipti dėmesį?
Jei jus domina plastikiniai langai Klaipėda, vadovaukitės keletu pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos sau pritaikysite geriausią variantą. Pirma, ką turite padaryti prieš keisdami ar montuodami bet kokius langus – tiksliai išmatuoti jų angas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jos turėtų būti tolygios: kitu atveju rėmas tiesiog iškris ir bus neįmanoma įmontuoti pasirinktų langų. Tuomet pereikite prie plastikinių langų profilio. Patogiausia, jei plastikiniai langai Klaipėda turėtų metalo profilį viduje, pagamintą iš cinkuoto plieno. Jis apsaugo nuo nepageidaujamų rūdžių susidarymo ertmėse, kai patenka vandens. Paprastai tokiems langams suteikiama ilgesnė garantija, jie tampa ilgaamže investicija.
Dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti renkantis langus – jų kamerų skaičius. Plastikiniai langai turi 3, 4, 5, 6 ar 8 oro kameras. Manoma, kad 5 kamerų profilis puikiai tinka standartiniam būstui. Tačiau klaidinga nusistatyti, kad langai, turintys daugiau kamerų, bus kokybiškesni. Anaiptol, populiariausiu laikomas penkių kamerų profilis. Žinoma, reikėtų pabrėžti, kad 5 kameros turi būti profilyje, o ne stiklo pakete. Jei jus dominantys plastikiniai langai Klaipėda yra su stiklo paketu, rinkitės 2 kameras.
Kadangi jau prakalbome apie stiklo paketus, turėtumėte žinoti, kad ši plastikinių langų dalis pasirinkime taip pat vaidina itin svarbų vaidmenį. Stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su įprastu arba selektyviniu stiklu. Pastarasis turi viršutinį metalų ir metalų oksidų sluoksnį, gerinantį termoizoliacines savybes. Tarp stiklo paketų languose yra išdėstytos kameros, užpildomos oru arba inertinėmis dujomis. Norint geresnės šilumos izoliacijos ir apsaugos nuo pašalinių garsų, vertėtų apsvarstyti plastikinių langų, kurių kameros užpildytos inertinėmis dujomis, montavimą.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus?
Turbūt neįmanoma nepastebėti, kad plastikiniai langai Klaipėda vienareikšmiškai užkariavo ne tik pajūrio, bet ir visos šalies rinką. Populiarumo šie langai pelnė dėl keleto priežasčių.
Kaina. Plastikiniai langai pigesni nei mediniai ar aliuminiai, mažiau kainuoja ir pats langų montavimas. Kadangi šio tipo langai turi kur kas didesnį stiliaus bei dizaino pasirinkimą, jums nereikės užsisakinėti individualių, nestandartinių langų, dėl kurių tektų nemenkai paploninti kišenę.
Priežiūra. Plastikinius langus paprasta prižiūrėti. Jų rėmai ir stiklas nuvalomi įprastu būdu, tad viskas, ko reikia – kartą į metus sutepti tarpines bei apkaustus.
Šiluma. Tokie langai išties sandarūs ir šilti. Kad įprasti mediniai langai pasiektų sandarumo rodiklius, kuriais pasižymi plastikiniai, jų rėmo plotis turėtų būti apie 20 cm. Pačių šilčiausių ir kokybiškiausių plastikinių langų plotis – vos 104 mm.