fbpx

Aliuminiai fasadai

Patikimi ir kokybiški aliuminio fasadai

BIKAVA - aliuminiai fasadai

Fasadai – modernios pakabinamos paprastų ir sudėtingų formų sienos, pagaminti iš originalių aliuminio profilių sistemų (fasadas “horizontalią liniją”, fasado ar struktūrinių). Dėka įvairaus spektro pritaikymo jie gali kurti įvairius ir techniškai sudėtingus fasadus atitinkančius investuotojų, dizainerių ir architektų poreikius.

Pakabinami fasadai neatsiejama šiuolaikinės architektūros dalis. Šios konstrukcijos apima šiuolaikines technologijas su dabartinėmis tendencijomis teikti reikiamą šiluminę izoliaciją ir akustiką.

Pakabinamų fasadų statybos metu naudojame technologiją iš pirmaujančių Europos gamintojų aliuminio sistemų, tokių kaip Yawal ir Aluprof. Dėka gausybės įmanomų medžiagų ir sprendimų galima pasiekti unikalių efektų, įvertinant šiuolaikinės architektūros reikalavimus ir dizainerių svajones. Aukštos kokybės produktai ir estetika kartu su optimaliomis techninėmis charakteristikomis, leidžia juos plačiai taikyti gyvenime, pramoniniuose ir visuomeniniuose pastatuose: mokslo, sporto švietimo, sveikatos apsaugos, biuro ir bankų, prekybos ir paslaugų įmonėse.

Susisiekime ir aptarkime Jums svarbius klausimus

Užsiregistruokite ir gaukite pasiūlymą bei nemokamą konsultaciją. Susisieksime su Jumis per 1 d.d. Jei turite skubių klausimų, skambinkite 8 46 2302 24 (d.d. 9-17 val.) 

    fasadai klaipėdoje - BIKAVA