fbpx

Roletai

Patikimi ir kokybiški roletai namų interjerui

Bikava patikimi ir kokybiški roletai namų interjerui

Roletai yra universalus langų dekoravimo būdas siekiantiems patogumo ir funkcionalumo. Galite rinkis iš daugybės skirtingų audinių atspalvių, kurie padės sukurti išskirtinę aplinką Jūsų namuose!

Mūsų siūlomi roletai lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango ir pagal kiekvieno poreikius. Roletai gali būti montuojami tiek prie medinių, tiek prie plastikinių langų, prie lango rėmo, ant sienos virš lango arba prie lubų, jie taip pat tinka stoglangiams. Roletai ne tik puikiai atlieka tiesioginę užuolaidų funkciją, suteikia jaukumo, bet ir neužgožia erdvės, taip pat taupo Jūsų laiką – jų nereikia skalbti (kaip užuolaidų), nes visi tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa.

ITIN PLATUS AUDINIŲ PASIRINKIMAS:

 • Vienspalviai audiniai
 • Margi audiniai
 • Žakardiniai audiniai
 • „Diena-naktis“
 • Audinia, apsaugantys nuo saulės ir karščio
 • Šviesai nepralaidūs audiniai

Pasinaudokite proga roletus įsigyti iki -40 % PIGIAU!

Užsiregistruokite ir gaukite iki -40% NUOLAIDOS pasiūlymą roletams įsigyti. Susisieksime su Jumis per 1 d.d. Jei turite skubių klausimų, skambinkite 8 46 2302 24 (d.d. 9-17 val.) 

  Patarimai renkantis naujus roletus namams

  Diena naktis roletai klaipėdoje - BIKAVA
  Roletai Diena naktis klaipėdoja BIKAVA

  Įvertinkite bendra namų interjerą

  Pagrindinė roletų funkcija – harmoningai apjungti patalpos sienų ir grindų dangas, baldus, šviestuvus ir kitas interjero detales. Svarbu atkreipti dėmesį ne vien tik į atskiros patalpos, bet ir į bendrą namų stilių. Tinkamai parinkti roletai gali suteikti šviesumo ar tamsumo, sumažinti ar padidinti ryškių spalvų efektą, suteikti patalpai erdvės, aukščio ar pločio pojūčius.

  Prieš priimant sprendimą pirkti roletus, BIKAVA specialistai rekomenduoja pagalvoti apie ateitį, ar perkami roletai patenkins jūsų poreikius po 2 ar 5 metų. Jei nesate tikri, kokie roletai labiau derėtų Jūsų namuose, kreipkitės pagalbos į profesionalus, kurie padės išsirinkti geriausius roletus.

  Roletų privalumai

  Be galo didelė roletų audinių gausa ir jų lengva priežiūra gali maloniai nustebinti kiekvieną. Jei įprastas užuolaidas reikia plauti kartą per metus ar kiek rečiau, tai roletus reiktų valyti dažniau. Tačiau jų priežiūra daug paprastesnė ir greitesnė.

  Audiniai gali būti patys įvairiausi – permatomi, nepraleidžiantys saulės spindulių, atspindintys šilumą, tamsinantys. Audiniai taip pat gali būti įvairių spalvų, raštų ir skirtingų tankių. Todėl renkantis audinį, vėlgi svarbu atkreipti dėmesį į patalpą, kurioje jie bus kabinami, bei į tai, kokią funkciją jie turėtų atlikti. Galbūt norite pasislėpti nuo praeivių žvilgsnių, saulės ar karščio, o gal mėgautis nakties efektu dienos metu? Visa tai įmanoma pasirinkus atitinkamo audinio roletus.