fbpx

Roletai diena naktis

Patikimi ir kokybiški roletai namų interjerui

DIENA-NAKTIS roletams nuolaidos IKI -50% BIKAVA

Roletai – Svarbi Namų Interjero Dalis

Išsirinkti geriausią apšvietimą namuose nėra lengva užduotis. kambariuose neretai norisi tik dalinio apšvietimo, tad saulės šviesos srautą būtina valdyti. roletai diena naktis leidžia puikiai valdyti šviesos patekimo į kambarius srautus, nes jo valdymo būdas ypač paprastas, o rezultatas pastebimas iš karto.

Suprantama, kad namuose nesinori prarasti galimybės džiaugtis natūralia šviesa, todėl diena naktis roletai – išeitis, kuri padeda lengvai uždengti nepageidaujamą vaizdą ir toliau mėgaujantis saulės spindulių teikiamais privalumais. Pastaruoju metu tai vienas populiariausių langų dekoro elementų, itin mėgstamas dėl savo praktiškumo. Roletai Diena naktis leidžia nesunkiai reguliuoti šviesos kiekį patalpoje, nepakeliant paties roleto į viršų, ir yra puiki alternatyva tiek dieninėms, tiek naktinėms užuolaidoms.

Patogūs tvirtinimo būdai padės pritaikyti roletus bet kokioje erdvėje. Jei namuose trūksta erdvės, padės sukurti erdvumo jausmą. Juos galima kabinti virš lango, prie lubų ar prie lango rėmo. Tvirtinimo variantą galima rinktis priklausomai nuo patogumo ar lango tipo. Šie roletai diena-naktis sukurti itin reikliems klientams, kurie vertina kokybę, ilgaamžiškumą ir patvarumą. Dvigubas audinys prasilenkdamas vienas su kitu sukuria „dienos-nakties“ efektą. Įsileiskite į savo namus tiek šviesos, kiek Jums reikia.

Pasinaudokite proga roletus įsigyti iki -40 % PIGIAU!

Užsiregistruokite ir gaukite NUOLAIDĄ diena-naktis roletams įsigyti. Susisieksime su Jumis per 1 d.d. Jei turite skubių klausimų, skambinkite 8 46 2302 24 (d.d. 9-17 val.) 

  Patarimai renkantis naujus roletus namams

  Diena naktis roletai klaipėdoje - BIKAVA

  Itin Paprastas Valdymo Būdas

  Laisvė reguliuoti apšvietimą būtina darbo ir vonios kambaryje, miegamajame. Tam tinka dalinis arba visiškas užtemdymas. Dėl to ritinės užuolaidos turi būti derinamos ir su dirbtinio apšvietimo elementais. Pavyzdžiui, pasirinkus visišką užtemdymą, roletai diena naktis nepraleis jokio šviesos srauto. Tokiu atveju kambarys turi būti efektyviai apšviestas naudojant šviestuvus.

  Ritininės užuolaidos padeda kontroliuoti šviesą bet kokioje patalpoje, todėl jų pritaikymas namuose vis populiaresnis. Teisingai išmatavę langus, pasirinkę tobulai tinkantį profilio ir audinio dizainą, galite mėgautis išskirtiniu komfortu, privatumu ir jaukumu. Pasirinkti lengva, o iškilus klausimams visuomet galite pasitarti su BIKAVA konsultantais.

  Susisiekime ir kartu atraskime jums tinkamiausius sprendimus

  Vis dar abejojate, ar pasirinkti įprastus, ar diena–naktis roletus? Itin svarbu suvokti, kokius Jūsų keliamus poreikius turi atitikti roletai diena-naktis. Šie atitinka vieną svarbiausių klientų reikalavimų – namie bus galima itin paprastai reguliuoti norimos šviesos intensyvumą, o vieno judesio pagalba diena už lango virs naktimi namie. Galėsite mėgautis poilsiu bet kokiu paros metu. Be to, roletus itin paprasta montuoti ir naudoti. Roletai diena-naktis tvirtinami prie lubų, sienos arba lango rėmo. Roletai diena-naktis taip pat turi ypatingą savybę – pro juos paprasta stebėti, kas vyksta lauke, jūs matysite, kas už lango, tačiau iš lauko pusės nebūsite pastebimi.

  Roletai Diena naktis klaipėdoja BIKAVA