fbpx

Garažo vartai

Ilgaamžiai ir kokybiški garažo vartai

Bikava kokybiški garažo vartai

Garažo vartai – tai saugumo ir komforto garantas. Tvirti, atsparūs ir patogiai valdomi, jie ne tik užtikrina, kad garaže laikomas Jūsų turtas bus apsaugotas nuo įsilaužėlių, tačiau ir Jums neteks vargti su spynomis bei sunkiomis durimis kiekvieną kartą, kai norėsite patekti į vidų.

Mūsų specializacija – sekciniai vartai. Su kiekviena diena mes vis labiau tobuliname savo technologijas, produktus bei servisą. Gaminant vartų paneles įvertinama apsauga nuo pirštų privėrimo ir tarpinių dėka užtikrinama izoliacija. Siūlome keletą sekcinių garažo vartų variantų.

Vartams suteikiama 10 metų antikorozinė garantija ir 2 metų garantinio aptarnavimo terminas.


Gaukite geriausią pasiūlymą įsigyti garažo vartus!

Patarimai renkantis naujus garažo vartus

Garažo vartai jūsų namams BIKAVA

Į ką atkreipti dėmėsį renktantis garažo vartus?

Renkantis vartus, verta atkreipti dėmesį ir į jų storį. „Dažniausiai Lietuvoje įrengiami vartai, gaminami iš 40–42 mm segmento. Tokie vartai, taip pat gerai izoliuoja garsą (21db), yra atsparūs vandeniui (iki 50 Pa) ir stipriam vėjui (iki 1000 Pa). Tokie vartai idealiai tinka tiek gyvenamiesiems namams, tiek pramoninėms bendrovėms.

Reikalinga konsultacija su specialistais

Garažų vartų gausybėje pasiklysti nėra itin sudėtinga. Rinkoje yra bent keleto skirtingų technologijų garažo vartų: plokštuminiai, segmentiniai – pakeliami, segmentiniai – nustumiami ir atveriami. Prieš priimant sprendimą pirkti garažo vartus, BIKAVA specialistai rekomenduoja konsultuotis, kurie padės išsirinkti geriausius sprendimus.