fbpx

Aliuminio Langai – Kokybė už Gerą Kainą

Gaukite geriausią pasiūlymą įsigyti aluminio langus!

„Bikava“ aliuminio langai – vienas iš geriausių pasirinkimų Lietuvos klimato sąlygoms. Šie langai itin atsparūs bet kokiam gamtos poveikiui, temperatūros svyravimams yra išties estetiški ir tarnauja beveik visą gyvenimą! Aliuminiai langai gaminami naudojant naujausias technologijas ir aukščiausios kokybės medžiagas, tad pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, yra patikimi ir saugūs. Be to, vitrininių, varstomų-atverčiamų, atverčiamų ar kombinuotų langų rėmai yra gerokai siauresni, nei pavyzdžiui, medinių, tad jie ne tik į patalpas įleidžia daugiau šviesos, bet ir gali išpildyti reikliausius minimalistinius sprendimus!

 

Aliuminiai langai: rūšys ir jų galimybės

 

Aliuminis – itin lanksti ir universali medžiaga, kuri gali būti pritaikoma patiems įvairiausiems poreikiams. Šiandien iš jos galinami net ir itin puikiomis savybėmis pasižymintys langai. Aliuminiai langai, kaip ir bet kokios kitos rūšies langai gali būti kelių rūšių. Pagal tai, kokias funkcijas jie atlieka ir ar gali būti atidaromi, jie skirstomi į keturias didesnes grupes: vitrininius, varstomus-atverčiamus, atverčiamus ir kombinuotus.

 

Vitrininiai langai

 

Tai neatidaromi langai. Jie gali būti tiek vienos, tiek kelių dalių fiksuoti langai, kurie puikiai atrodo bet kuriuose namuose. Šio tipo langai puikiai atrodo juos rengiant per visą sieną, jų rėmai yra siauresni, tad pro juos į patalpą patenka daugiau dienos šviesos. Šie langai itin estetiški ir gali padėti išpildyti net ir inovatyviausius interjero sprendimus.

 

Varstomi-atverčiami langai

 

Tai populiariausi, daugiausiai galimybių turintys langai. Jie gali būti tiek atidaromi šonu, tiek atverčiamas jų viršus ar praveriami mikroventiliacijai. Šie langai turi vieną patogią rankenėlę, kuria galima lengvai pasirinkti atidarymo būdą. Varstomi-atverčiami aliuminiai langai universaliausi – jie tinka bet kokiems pastatams, bet kokioms patalpoms. Tokio tipo išorinę langų dalį galima valyti juos atidarius iš vidaus, tad tai yra bene geriausias pasirinkimas juos įrengiant didesniame aukštyje.

 

Atverčiami aliuminio langai

 

Tai langai, turintys tik vieną padėtį – pravėrimą iš viršaus. Dažniausiai šio tipo langai pasirenkami garažams, sandėliukams, vonios kambariams ar kitoms vietoms, kur reikalingas tik vėdinimas. Visgi, jie nėra itin patogūs juos įrengiant didesniame aukštyje – jei jų valyti iš išorės nėra galimybės, tai padaryti iš vidaus bus sudėtinga.

 

Kombinuoti langai

 

Tai iš kelių dalių sudaryti langai, pavyzdžiui, vienos vitrinos ir vienos varstomos-atverčiamos dalies. Šiuos langus rinktis palankiausia tada, kai ertmė yra išties didelė ir montuoti vientisus langus nėra galimybės. Kombinuoti langai, derinant su balkono durimis, gali būti įrengiami balkonuose, terasose ar kitose panašiose vietose.

 

Aliumininių langų pritaikomumas

 

Aliuminiai langai – vieni iš universaliausių. Unikali jų konstrukcija leidžia sukurti lengvus, bet itin tvirtus langus. Puikus svorio ir tvirtumo santykis leidžia gaminti siauresnių rėmų langus, o tai reiškia, kad galima naudoti didesnius stiklo paketus. Daugiau stiklo – daugiau į patalpas patenkančios šviesos, o patys rėmai taip puikiai susilieja su sienomis, kad jų net nesimato! Be to, plati spalvų paletė leidžia sukurti išties unikalų ir gracingą kiekvieno pastato įvaizdį.

 

Aliuminio langai puikiai tinka:

 

  • komercinės paskirties pastatams;
  • gyvenamiesiems namams;
  • butams;
  • pramoninės paskirties pastatams;
  • sandėliukams;
  • palėpėms;
  • garažams 
  • ūkinės paskirties pastatams;
  • sandėliams;
  • kitiems statiniams.

Gaukite geriausią pasiūlymą įsigyti aliuminio langus!

Kodėl verta rinktis aliuminio langus?

 

Aliuminio langai – puikus ilgalaikis sprendimas bet kokiems pastatams. Jie turi ne tik itin lanksčias montavimo galimybės, bet ir turi daugybę kitų pliusų, dėl ko juos rinktis išties verta. 

 

Puikus kainos ir kokybės santykis

 

Aliuminio langai lyginant su, pavyzdžiui, mediniais langais, yra ekonomiškesnis, tačiau savo savybėmis niekuo nenusileidžiantis, o neretai net ir pralenkiantis, variantas. Aliuminio langams gaminti reikiamų medžiagų kaina yra žemesnė, todėl jie yra kiek pigesni. 

 

Ilgaamžiškumas

 

Aliuminis yra atsparus bet kokiam aplinkos poveikiui: nuo lietaus, sniego, saulės, karščio ar šalčio nesideformuoja, nepūva, neprisigeria drėgmės, netrūkinėja, nerūdija. Be to, ši medžiaga atspari ir mechaniniams pažeidimams, todėl aliumininiai langai bus sunkiai įlenkiami, subraižomi ar kitaip sugadinami, tad jie ne tik puikiai tarnaus, bet ir nepriekaištingai atrodys net po 30–50 metų, tad galima teigti, kad tai langai visam gyvenimui! 

 

Šilumos ir garso izoliacija

 

Aliuminio langai pasižymi itin puikiu, aukščiausius reikalavimus atitinkančiu, energiniu efektyvumu. Jie yra itin sandarūs, tad nepriekaištingai sulaiko patalpoje esančią šilumą, o tai reiškia, kad padeda išvengti šilumos nuostolių, kas gali lemti mažesnes šildymo išlaidas! Be to, šių langų izoliacinės savybės padeda sulaikyti ir neleidžia į patalpas prasiskverbti išorės triukšmui, tad padeda išlaikyti taip norimą ramybę net ir netoli judrios gatvės esančiuose pastatuose.

 

Saugumas

 

Nors aliuminis yra minkštas metalas ir palyginus lankstus, iš jo pagaminti aliumininiai langai yra tvirti ir atsparūs net ir didesniems mechaniniams pažeidimams. Ši savybė leidžia apsaugoti namus ar kitas patalpas nuo vagišių. Šiuos langus sunku pažeisti, praverti ar išlupti, tad jie bet kokioms patalpoms suteikia dar didesnį saugumą. Be to, aliumininiai langai yra atsparūs ugniai, tad gali padėti apsisaugoti nuo ugnies plitimo. Net ir įvykus šiai baisiai nelaimei langai išliks nepakitę.

 

Paprasta priežiūra

 

Aliumininiai langai ypač lengvai prižiūrimi. Jie, priešingai nei kiti langai, neblunka, nepakeičia spalvos, nesuskilinėja, nešerpetoja, yra atsparūs įvairiems nešvarumams, pelėsiams, kerpėms, tad jų nereikia nei perlakuoti, perdažyti ar impregnuoti. Viskas ko reikia, tai reguliariai nuvalyti pačius stiklus bei rėmą, esant poreikiui sutepti mechanizmus, perreguliuoti juos ir langai atrodys kaip nauji net ir prabėgus keliasdešimčiai metų.

 

Estetiškumas

 

Tokio tipo langai yra išties estetiški, tad gali būti montuojami tiek privačios, tiek komercinės paskirties patalpose. Aliuminiai langai dėl savo svorio savybių dažniausiai gaminami plonesniais rėmais, tad gali būti derinami tiek prie klasikinio, tiek prie itin modernaus ar dabar dominuojančio minimalistinio interjero ir eksterjero!

 

Draugiškas gamtai sprendimas

 

Aliuminis – tvari ir saugi medžiaga, kuri gali būti net 100 procentų perdirbama! Iš šios medžiagos pagaminti langai padeda sumažinti anglies dvideginio pėdsaką žemėje. Aliuminiai langai gaminami iš aplinkai ir žmogui nekenksmingų medžiagų, todėl nesukelia alergijos nei žmonėms, nei gyvūnams, tad galima teigti, kad jie yra draugiški gamtai.

 

Aliuminių langų gamyba

 

Aliuminiai langai gaminami naudojant inovatyvias technologijas ir kokybiškas medžiagas, tad kaskart pasiekiami aukščiausi standartai. Vidinės ir išorinės langų profilio dalys atskiriamos nelaidžia medžiaga, kuri užtikrina langų sandarumą ir leidžia užkirsti kelią šilumos nuostoliams. Aliuminiai langai gaminami pagal užsakymą, vadinasi, kiekvienas langas yra pritaikytas būtent tai vietai, ir gaminami tokiems energiniams reikalavimams, kurie yra numatyti. Pagal poreikį gaminami vitrininiai, atverčiami, varstomi-atverčiami ar kombinuoti langai.

 

Aliuminio langai: kaina

 

Kiek kainuos aliuminio profilio langai priklauso nuo daugybės faktorių. Kaina tiesiogiai priklauso nuo lango išmatavimų – kuo langas didesnis, tuo, žinoma, brangesnis. Ją lemia ir pasirinktos funkcijos, arba kitaip – langų tipas. Tokių pačių išmatavimų vitrininiai langai kainuos šiek tiek mažiau, nei varstomi, atverčiami ar kombinuoti langai. Be to, kainą nulemia ir gamybinių medžiagų kokybė, apšiltinimas, pasirinktas stiklo paketų (kamerų) skaičius ir kiti individualūs faktoriai. Tikslią aliuminių langų kainą pasakyti galime tik atlikę matavimus ir išsiaiškinę jūsų lūkesčius.

 

Aliuminio langai iš bikava.lt: kaip užsisakyti?

 

Norite įsigyti aliuminio langus iš „Bikava“? Pirmiausiai, siūlome nemokamą konsultaciją su mūsų specialistais, kurios metu ilgametę patirtį turintys profesionalai patars, atsakys į jums rūpimus klausimus ir suteiks visą reikalingą informaciją! Konsultacijos metu išgryninsime, kokie aliuminiai langai jums labiausiai tinka, išmatuosime jiems skirtas ertmes, pagaminsime trokštamus langus ir pristatysime juos tiesiai į namus ar kitą sutartą vietą Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje, Šilalėje ar Plungėje. Susisiekite su mumis jau dabar!

Gaukite geriausią pasiūlymą įsigyti aliuminio langus!