fbpx

Kokie roletai geriausiai tiktų Jūsų namų interjerui?

Kokie roletai geriausiai tiktų Jūsų namų interjerui BIKAVA

Kokie roletai geriausiai tiktų Jūsų namų interjerui?

Kiekvienas iš mūsų nori susikurti savo namus taip, kad į juos būtų gera grįžti. Norite atnaujinti savo interjerą, tačiau nežinote kaip? Roletai – tai svarbi interjero detalė, kuri neabejotinai papuoš jūsų namus.

Roletai – svarbi namų interjero dalis

Roletai dažniausiai pasirenkami nakčiai, nes suteikia namams jaukumo bei saugumo jausmą. Ne taip dažnai pasirenkamos dieninės bei naktinės užuolaidos, tačios jos vis dar vertinamos klasikinio stiliaus namuose. BIKAVA ekspertai pataria: „jeigu jūsų vaiką ar jus kamuoja alergija, roletai gali nuo to apsaugoti, kadangi kaupia mažiau dulkių“. Roletus verta rinktis ir tiems, kurių kambariai nedideli, kadangi roletai užima mažai vietos. Be to, jeigu mėgstate statyti gėles ant palangių ar vaikų žaislus, tai taip pat puikus sprendimas.

Biuruose bei darbo kambariuose taip pat dažniau renkamasi roletus, kurie nuteikia darbui. Verta pastebėti, kad nors vieniems patinka dėmesio neblaškantys roletai, kiti kaip tik atvirkščiai mėgsta pradžiuginti savo vaikus roletais su jiems patinkančiais herojais bei ryškiomis spalvomis. Bet kuriuo atveju, svarbu, jog roletai būtų pritaikyti prie jūsų namų interjero.

IŠSIRINKITE ROLETUS SAVO NAMAMS!

Kurie roletai geriausiai tiktų Jūsų interjerui?

Didesnius kambarius galite papuošti roletais su išraiškingais, plačiais raštais. Dažnas nesirenka išskirtinių baldų spalvų, kadangi šios lengviau nusidėvi. Tačiau roletams tai negresia, BIAVA ekspertai pataria: „Pasirinkus roletus, pagamintus iš aukšto kokybės polisterio, jie ilgiau išlaikys savo grožį ir jų spalvos neišbluks“. Vis dėlto, mažesnius kambarius geriau puošti smulkiais raštais ar neutraliomis spalvomis, nes taip kambarys atrodys didesnis.

BIKAVA roletai

Renkantis roletus verta skirti šiek tiek laiko ir nutarti, kurios spalvos labiausiai vyrauja jūsų kambaryje. Jeigu turite daug išskirtinių baldų, tuomet geriau rinktis neutralesnius atspalvius, kurie kambarį gali padidinti.

Jeigu kambaryje dominuoja viena spalva, patartina imtis drąsesnių sprendimų. Išskirtiniai raštai neabejotinai pagyvins jūsų kambarį bei suteiks išraiškingumo. Žinoma, jog tiek užuolaidos, tiek ir roletai, pirmiausia turi patikti jums, o tada jau galima svarstyti, kokie dizaino sprendimai labiausiai tiktų jūsų kambariui.