fbpx

Roletų matavimas. Kaip teisingai išmatuoti roletus?

Roletu matavimas - Bikava

Roletų matavimas. Kaip teisingai išmatuoti roletus?

Kaip ir daugelis langų uždangomis prekiaujančių įmonių, taip ir BIKAVA gali atvykti į kliento namus, išmatuoti langus, pagaminti idealiai tinkančius roletus ir juos tinkamai pritvirtinti. Tačiau, jeigu norite, paskutinį žingsnį galite atlikti ir patys. Jums reikės išmatuoti langą, prie kurio bus tvirtinamas audinys, ir tuos duomenis pateikti mūsų specialistams.

Roletų matmenys

Roletų dydis turi būti pritaikytas pagal lango aukštį ir plotį, nes kitaip roleto medžiaga gali nepilnai uždengti langą, pro plyšelius skverbsis šviesa. Jeigu roletas montuojamas ant lango stiklajuosčių, matmenys turi būti atliekami ypač tiksliai, kad roletus būtų galima patikimai pritvirtinti. Kai roletai montuojami virš varstomo lango, reikia įsitikinti, kad roleto audinys ar jo mechanizmas netrukdys lango varstyti.

Roletų išmatavimo instrukcija

Roletai gali būti kasetiniai arba klasikiniai, montuojami ant stiklo paketo, sienos ar prie lubų. Išmatavimai kiekvienu atveju atliekami skirtingai. Pateikiame instrukciją, kaip išmatuoti kasetinio tipo roletus, montuojamus ant stiklajuosčių (būtent tokie roletai ir roletai diena naktis yra siūlomi kainų skaičiuoklėje).

  1. Išmatuojamas roletų plotis. Matuojama nuo kairėje esančios lango stiklajuostės išorinio kampo iki dešinėje esančios stiklajuostės išorinio kampo. Matuojama kelis kartus (viršuje, per vidurį, apačioje) ir užrašomas žemiausias gautas atstumas milimetrais.
  2. Išmatuojamas roletų aukštis. Matuojamas atstumas nuo viršutinės stiklajuostės išorinio kampo iki apatinės stiklajuostės išorinio kampo. Matuojama kelis kartus (kairėje, per vidurį, dešinėje) ir užrašomas mažiausias gautas atstumas milimetrais.
  3. Išmatuojamas stiklo plotis ir aukštis. Šie matmenys bus reikalingi vėliau, parenkant roleto medžiagos išmatavimus. Roleto medžiaga bus tokio paties dydžio kaip ir lango stiklas.
Roletų matavimas Klaipėdoje - BIKAVA