fbpx

Medinės žaliuzės

Medinės Žaliuzės ir Roletai

žaliuzės klaipėdoje

Horizontalios medinės žaliuzės pagamintos iš lengvos ir tvirtos struktūros kanadietiškos liepos (basswood), kuri net ir ilgai naudojama išlaiko savo formą ir nesikraipo. Šių medinių žaliuzių išskirtinumas – sulaiko temperatūrinius svyravimus, todėl patalpos lėčiau įšyla vasaros metu ir ne taip greitai atšąla žiemos metu. Be to, medinių žaliuzių lamelės padengtos impregnantu, todėl jos yra atsparios drėgmei bei lengvai valomos. Tai patvarus ir ilgaamžis gaminys, kuris puikiai tinka net ir drėgnoms patalpoms, tokioms kaip vonia ar pirtis.

Vertikalios žaliuzės – tai ant aliumininio bėgelio vertikaliai kabančios vienodo pločio juostos: tekstilinės, plastikinės, medinės ar pintos iš siaurų medžio juostelių. Vertikalias žaliuzes galima lengvai pritaikyti įvairių formų (trikampiams, trapeciniams) langams, jomis galima uždengti ir mažą langą, ir didelį langą, ir net visą stiklinę sieną ar slankiojančias duris. Šį universalumą žaliuzėms suteikia bėginė sistema, kuri leidžia pagaminti vientisą žaliuzę iki 3,5 m pločio.

Gaukite geriausią pasiūlymą įsigyti žaliuzes!

Patarimai renkantis naujas žaliuzes namams

Žaliuzės klaipedoje pigiau

Kodėl klientai renkasi vertikalias žaliuzes?

Klientai dažnai pasirenka vertikalias žaliuzes, nes jos puikiai dera prie įvairių interjero stilių – tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio. Vertikalios žaliuzės dažnai pasirenkamos ir palėpės langams, kur viršutinė langų dalis nėra horizontali.

Prieš priimant sprendimą pirkti žaliuzes, BIKAVA specialistai rekomenduoja pagalvoti apie ateitį, ar perkamos žaliuzės patenkins jūsų poreikius po 2 ar 5 metų. Jei nesate tikri, kokie roletai labiau derėtų Jūsų namuose, kreipkitės pagalbos į profesionalus, kurie padės išsirinkti geriausias žaliuzes.

Žaliuzių privalumai

  • Žaliuzės atspindi saulės spindulius ir šilumą bei padeda lengvai sureguliuoti patalpos apšvietimą.
  • Žaliuzės išsiskiria elegantiška, dekoratyvia išvaizda.
  • Žaliuzes paprasta naudoti ir prižiūrėti – jos pasižymi ilgaamžiškumu.