fbpx

Apsauginių žaliuzių privalumai ir nauda Jūsų namams

Apsauginių žaliuzių privalumai ir nauda Jūsų namams BIKAVA

Apsauginių žaliuzių privalumai ir nauda Jūsų namams

Jūsų būstas, erdvė kurioje gyvenate – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuzės.

Montavimas ir papildomos galimybės

Apsauginių žaliuzių sistema montuojama jau pastatytuose pastatuose. Ši sistema gali būti sumontuojama nišoje, prie lango rėmo, ant sienos arba ant nišos. Savo langus, duris ar garažo vartus galite sustiprinti specializuota nuo įsilaužimo saugančia sistema. Pastarojo tipo žaliuzių išskirtinumas – ypač patvari aliuminio medžiaga,kuri saugo net ir nuo įsilaužėlių, naudojančių sunkiuosius įsilaužimo įrankius.

„BIKAVA“ žaliuzės gali būti susiejamos su papildomomis apsaugos sistemomis, kad užtikrintų visišką pastato saugumą.Taip pat yra galimybė integruoti apsauginių žaliuzių sistemą statomo ar renovuojamo būsto sienoje: šiuo būdu viršutinė apsauginės žaliuzės dėžė yra visiškai paslepiama, išvengiant nepatogumų, susijusių su ateities eksterjero korekcijomis.

Išsirinkite apsaugines žaliuzes!

Valdymo mechanizmai

  • Rankinė pavara. Traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę.
  • Mechaninė pavara. Sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas norimame aukštyje.
  • Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzes, šarvas užrakinamas raktu. Spyna integruojama apatiniame šarvo profilyje.
  • Elektrinė pavara, skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, pasitelkiant klavišinį, raktinį jungiklį arba nuotolinį pultelį. Žaliuzes galima sujungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt vienu metu.

Apsauga, kuri gali padėti sutaupyti

„BIKAVA“ apsauginės žaliuzės padės ne tik apsaugoti Jūsų langus nuo vagių, stipraus vėjo, lietaus, saulės spindulių ar sukelto triukšmo, tačiau padės padidinti bendrą pastato energetinį efektyvumą. Tai ypač aktualu mūsų regiono gamtos sąlygomis, kadangi apie 22% pastato šilumos čia prarandama būtent per langus.  Kita vertus, vasaros sezono metu su mūsų žaliuzėmis vėlgi sutaupysite, nes nereikės taip rūpintis patalpų kondicionavimu.