fbpx

Vasaros laikotarpiu geriausia apsauga nuo uodų namuose – tinkleliai

Bikava tinkleliai nuo uodų

Vasaros laikotarpiu geriausia apsauga nuo uodų namuose – tinkleliai

Šiltuoju metų laiku daugelis mūsų plačiai atveriame plačiai savo kambarių langus, terasos arba balkono duris, norėdami pasimėgauti gaiviu oru. Tačiau, pravėrus langus į namus įskrenda įvairių uodų (musių, vapsvų ir kt.), o geriausias sprendimas norint išvengti šios problemos – tinkleliai nuo uodų.

 

Tinklelių nuo uodų privalumai

Vasaros laikotarpiu geriausia apsauga nuo uodų – įvairių konstrukcinių sprendimų tinkleliai montuojami ant langų, durų, balkono ar terasos ertmių. Pagal naudojimo pobūdį, vietą ir paskirtį parenkama tinklelio konstrukcija. Profilių spalvas galima parinkti iš standartinių spalvų ar dažyti bet kokia spalva pagal esamas duris ir langus.

Tinkamai parinkti ir priderinti tinkleliai didina komfortą ir patikimai tarnauja ilgus metus. Nenaudojant, ne sezono metu, priklausomai nuo tinklelio konstrukcijos, tinklelius galima susukti ar nuimti.

 

  • Komfortas patalpoje šiltuoju metų laiku mėgaujantis grynu oru.
  • Konstrukcijos paprastumas ir elementarus valdymas.
  • Platus spalvų ir konstrukcijų pasirinkimas.
  • Ilgaamžis gaminys.

 

 

Suteikiamas komfortas, mėgaujantis šiltais vasaros vakarais be rūpesčių – geriausia kompensacija už minimalią investiciją.

 

 

Tinklelių nuo uodų funkcionalumas ir pritaikymas

Tinkleliai nuo uodų ypač paprastai pritaikomi plastikiniams, aliumininiams, mediniams langams bei durims, todėl gali būti naudojami kiekvienuose namuose. Tinklelius itin paprasta montuoti tiek patalpos viduje, tiek lauke, todėl juos gali naudoti net ir tie, kurie gyvena viršutiniuose daugiabučių aukštuose. Tinkamai parinkti tinkleliai nuo uodų leidžia mėgautis gryno oru netrukdomai naudojantis langais ar durimis.

Tinkleliai nuo uodų yra modernus pasirinkimas tiems, kurie savo namuose siekia visiško komforto. Patikimi ir saugūs BIKAVA gaminiai suteikia galimybę karštomis dienomis atverti namų langus ir užpildyti patalpas grynu oru, nesibaiminant, kad į vidų užsuks nekviesti svečiai – uodai.