fbpx

Patarimai renkantis naujus roletus namams

BIKAVA patarimai renkantis naujus roletus

Patarimai renkantis naujus roletus namams

Roletai – itin paprastas ir mažai erdvės reikalaujantis sprendimas uždengti langų uždengimui. Nepaisant savo paprastumo, jie pasižymi didele audinių, spalvų ir kitų techninių savybių įvairove. Ką reikėtų žinoti renkantis roletus savo namams?

 

Įvertinkite bendra namų interjerą

Pagrindinė roletų funkcija – harmoningai apjungti patalpos sienų ir grindų dangas, baldus, šviestuvus ir kitas interjero detales. Svarbu atkreipti dėmesį ne vien tik į atskiros patalpos, bet ir į bendrą namų stilių. Tinkamai parinktos ritininės užuolaidos gali suteikti šviesumo ar tamsumo, sumažinti ar padidinti ryškių spalvų efektą, suteikti patalpai erdvės, aukščio ar pločio pojūčius. Kitaip tariant, roletai gali padėti susidoroti su įvairiais interjero iššūkiais.

Prieš priimant sprendimą pirkti roletus, BIKAVA specialistai rekomenduoja pagalvoti apie ateitį, ar perkami roletai patenkins jūsų poreikius po 2 ar 5 metų. Ypač tai aktualu, kai kalbame apie vaikų ir paauglių kambarius. Jei nesate tikri, kokie roletai labiau derėtų Jūsų namuose, kreipkitės pagalbos į profesionalus, kurie padės išsirinkti geriausius roletus.

 

 

Roletų privalumai: platus roletų audinių pasirinkimas ir lengva priežiūra

Be galo didelė roletų audinių gausa ir jų lengva priežiūra gali maloniai nustebinti kiekvieną. Jei įprastas užuolaidas reikia plauti kartą per metus ar kiek rečiau, tai roletus reiktų valyti dažniau. Tačiau jų priežiūra daug paprastesnė ir greitesnė. Dažnai roletai gaminami iš specialios drėgmei atsparios medžiagos, kurią galima dažnai valyti nekenkiant pačiam audiniui.

Audiniai gali būti patys įvairiausi – permatomi, nepraleidžiantys saulės spindulių, atspindintys šilumą, tamsinantys. Audiniai taip pat gali būti įvairių spalvų, raštų ir skirtingų tankių. Todėl renkantis audinį, vėlgi svarbu atkreipti dėmesį į patalpą, kurioje jie bus kabinami, bei į tai, kokią funkciją jie turėtų atlikti. Galbūt norite pasislėpti nuo praeivių žvilgsnių, saulės ar karščio, o gal mėgautis nakties efektu dienos metu? Visa tai įmanoma pasirinkus atitinkamo audinio roletus.

 

Įsigykite roletus iki 40% PIGIAU!